Contact

YOUCA vzw

Mundo-J
Nijverheidsstraat 10
1000 Brussel

info@youca.be
02 893 25 08
We zijn tijdelijk niet bereikbaar op ons vast nummer.
Je kan ons bereiken op onze persoonlijke telefoonnummers:

Onze medewerkers

Carol Vanden Bulcke

  • Jongerenparticipatie
  • carol@youca.be
  • 0474 03 92 55

Hannes Knapen

  • Scholen en campagneplanning
  • hannes@youca.be

Jolien Vanden Wyngaert

  • Coördinator
  • jolien@youca.be

Koerian Verbesselt

  • Communicatieverantwoordelijke
  • koerian@youca.be
  • 0472 23 02 28

Manon Coulon

  • Helpdeskverantwoordelijke
  • Helpdesk@youca.be
  • 02 893 25 08

Stien Franssens

  • Stage social media manager
  • stien@youca.be
Een vraag of opmerking? Stuur ons een bericht

Alle velden zijn verplicht.