Contact

YOUCA vzw

Mundo-J
Nijverheidsstraat 10
1000 Brussel

info@youca.be
0471 80 61 81


    Onze medewerkers

    Anke Steenwegen

    • Leerkracht-kracht/Scholenparticipatie
    • Anke@youca.be
    • 0472 27 68 90

    Bruna Recinella

    • Samenscholer/Stage scholenparticipatie via Samenlevingsdienst
    • Bruna@youca.be

    Emile De Coster

    • Jongdersteuner/Jongerenparticipatie
    • Emile@youca.be
    • 0474039255

    Koerian Verbesselt

    • Woordenaar/Communicatie
    • koerian@youca.be
    • 0472 23 02 28

    Loes Verhaeghe

    • Reil-en-zeiler/co√∂rdinator
    • Loes@youca.be
    • 0471 80 61 81

    Yassin Ayachi

    • Jongeren-jongere/jongerenengagement
    • Yassin@youca.be
    Een vraag of opmerking? Stuur ons een bericht

    Alle velden zijn verplicht.