Contact

YOUCA vzw

Mundo-J
Nijverheidsstraat 10
1000 Brussel

info@youca.be
0471 80 61 81


    Onze medewerkers

    Anke Steenwegen

    • Verantwoordelijke Scholenwerking en Campagneplanning
    • Anke@youca.be
    • 0472 27 68 90

    Babette Vergauwen

    • Helpdesk
    • helpdesk@youca.be
    • 0471 80 61 81

    Carol Vanden Bulcke

    • Verantwoordelijke Jongerenparticipatie
    • carol@youca.be

    Flo Van Wolput

    • Administratief Medewerker
    • Flo@youca.be

    Hanne Van Cauter

    • Social Media Manager
    • bis@youca.be

    Koerian Verbesselt

    • Communicatieverantwoordelijke
    • koerian@youca.be
    • 0472 23 02 28

    Lisa Van Kerckhoven

    • Verantwoordelijke Jongerenparticipatie
    • Lisa@youca.be
    • 0474039255

    Loes Verhaeghe

    • Coördinator
    • Loes@youca.be

    Yassin Ayachi

    • Jongere in het team
    • Yassin@youca.be
    Een vraag of opmerking? Stuur ons een bericht

    Alle velden zijn verplicht.